HAKKIMIZDA

ŞİFAHANE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

ŞİFAHANE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Şifahane uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir.

Kadın sağlığı, çocuk sağlığı, erkek sağlığı, akupunktur tedavisi, alerji hastalıkları ve tedavisi, astım hastalığı tedavisi, biorezonans tanı ve tedavisi, bağırsak mantarları, depresyon, disbiyozis, ekzema, fibromiyalji tedavisi, gıda intoleransı, kronik yorgunluk, ilaçsız migren tedavisi, obezite, panik atak, sedef hastalığı, ilaçsız sigarayı bırakmak, sülük tedavisi, kabızlık gibi branşlarda referans merkezidir.

Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Şifahane, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir.

Şifahane, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya kliniğidir.

Şifahane Alanya’da bulunan ilaçsız tedavi merkezi ile sağlığınız için daima yanınızda…

Daha Kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Vizyon

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.

Misyon

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, liderlik, takım çalışması, hasta ve çalışan memnuniyeti ve mükemmellik.

Biz hastalarımızın memnuniyeti ve mutluluğu için çalışmaya ve yeni değerler üretmeye devam ediyoruz. Hastalarımızı hizmet süreçlerimize dahil etmek, onların fikirleri ve yaklaşımları doğrultusunda yeni yol haritaları çizmek, güleryüz ve pozitif bir yaklaşımla onların yüreğine hitap etmek bizim kültürümüz.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM FORMU

Görüşleriniz bizim için çok önemli. Her türlü soru, istek, görüş ve şikayetlerinizi aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Mesajınızın konu başlığı. Örnek: " Şikayet, öneri, teşekkür"
Bize ulaştırmak istediğiniz mesajınızı yazınız.

ŞİFAHANE ile ilgili aramalar

Hemen şimdi ücretsiz danışın

Lütfen bizi arayın veya Randevu Kaydı bırakın. TEL: +90 242 511 07 47
[td_block_social_counter facebook=”sifahaneyasammerkezi” twitter=”sifahanemerkezi” youtube=”channel/UCXNRs1GjD7cGDUAjSh_weLQ” instagram=”sifahanemerkezi” block_template_id=”” style=”style5 td-social-boxed” rss=”647″ googleplus=”104656778103590860442″ open_in_new_window=”y” facebook_app_id=”1254071738071036″ facebook_access_token=”1254071738071036|nPnmHbZWx1tjejgrHtmuoJOp6bs”]

MEDYADA

Uygulama ve Tedavilerimiz konusunda uzmanlarımız ve kliniğimiz ile ilgili basılı medyada geçen ilgili haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlık hakkındaki sorularınızı uzmanlar yanıtlıyor

Şifahane Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde yapılan tedaviler ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını uzman doktorlardan izleyin.

Telefon

+9 0242 511 07 47
+9 0543 453 06 35

Adres

Saray Mah. Hoca Ahmet Yasevi Cad. Ustalıoğlu Sok. Saliha Hüseyin Zamanoğlu Apt. No: 16/A Alanya / Antalya

YASAL UYARI

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla açılmış Sağlıklı Yaşam Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır.