Memnuniyet Merkezi

Her yıl yüzbinlerce insanı sağlığına kavuşturmak için çalışan ŞİFAHANE, Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak dinamik poliklinikçilik anlayışımızın temelini hasta odaklı çalışmalarımız oluşturur.

MEMNUNİYET MERKEZİ

Her yıl yüzbinlerce insanı sağlığına kavuşturmak için çalışan ŞİFAHANE, Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak dinamik poliklinikçilik anlayışımızın temelini hasta odaklı çalışmalarımız oluşturur.Mutlak hasta memnuniyeti hedefiyle çalışır; attığımız her adımı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre planlarız. 

Bizim için memnuniyet, hastalarımızın randevu almak için bizlere ulaştığı ŞİFAHANE Çağrı Merkezi’nden başlar; kliniğimizdeki karşılanma, teşhis ve tedavi uygulamaları ile devam eder.

Memnuniyet kavramında bizim için anahtar kelime, kaliteli hizmet sunumudur. Bu nedenle Çağrı Merkezi’nden Misafir Hizmetlerine, tüm tıbbi birimlerimizden Hasta Hakları Birimi’ne, Kalite Departmanı’ndan İnsan Kaynaklarına bütün idari birimlerimiz Memnuniyet Merkezimizin bir parçası olarak çalışır.  

Karşılaştığımız taleplerin “neden yapılamayacağına” değil; “nasıl”, “ne ölçüde” ve “ne şekilde” yapılabileceğine odaklanırız. Hastalarımız ve yakınlarının muayene, tetkik, teşhis, tedavi, yemek, temizlik, güvenlik, otopark ve hastane dolaşım gibi tüm ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamak daima önceliğimizdir.

Görüşlerinizi Paylaşın

İletmiş olduğunuz görüşler hızlıca değerlendirilmektedir.

Size daya iyi bir deneyim yaşatabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Görüşleriniz hastanelerimizden duyacağınız mutluluğu artırmak adına ilgili birimlere yönlendirilerek değerlendirilmektedir.

İLETİŞİM FORMU
Lütfen adınızı yazınız.
Lütfen soyadınızı yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi yazınız.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası yazınız.
Mesajınızın konu başlığı. Örnek: " Şikayet, öneri, teşekkür"
Bize ulaştırmak istediğiniz mesajınızı yazınız.

Bize Ulaşın:

ŞİFAHANE, ÇALIŞMA SAATLERİ:

Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00

ŞİFAHANE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ, ALANYA

Saray Mah. Hoca Ahmet Yasevi Cad. Ustalıoğlu Sok. Saliha Hüseyin Zamanoğlu Apt. No: 16/A Alanya / Antalya

MEMNUNİYET MERKEZİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

İLAÇSIZ TEDAVİ MERKEZİ tarafından verilen hizmet, tedavi, ve uygulamaları ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve yanıtları