45 dakikada sigaraya elveda! Sigarayı bırak, hayatı bırakma!

Mora Terapi (Biorezonans) ile 45 dakikada sigaraya son!

Sigarayı bırakmak isteyenlere müjde… Tek seansı 45 dakika süren ‘biorezonans‘ yöntemiyle sigarayı hayatınızdan atın.

Tamamlayıcı tıp biorezonans…

Sağlığınızın en büyük düşmanlarından biri olarak gösterilen sigaraya karşı artık çaresiz değilsiniz. Dr. Recep Çelik, ‘tamamlayıcı tıp yöntemi’ olarak tanımladığı ‘biorezonans’ın sigara içimini engellendiğini söyledi. Yöntemin en önemli özelliği ise işlemin sadece 45 dakika sürmesi.

Küller yanınızda !

Çelik, “Yöntem, hamile kadınlar ya da kalp pili kullananlar dışındaki tüm tiryakilere uygulanabiliyor. Mora Terapi (Biorezonans), Türkiye genelinde 29 merkezde sigaradan kurtulmak isteyenleri bekliyor. Sigara içme isteğinin ortaya çıkması durumunda hemen 2 bardak su içilmesi gerekiyor. İçilen son sigaranın küllerinin bulunduğu tüpü de kişinin yanında taşıması çok önemli” dedi.

Sağlıklı bir yaşam için nikotinden kurtulun !

Dr. Recep Çelik, sigaranın zararlarına bir kez daha dikkat çekti. Akciğer kanseri ve amfizeme bağlı ölümlerin yüzde 90’ı sigaraya bağlıdır. Ağız, gırtlak, yemek borusu, mide, pankreas, mesane, prostat ve rahim ağzı kanserleri, sigara içenlerde daha fazla görülür. Sigara içenlerde kalp krizi, inme ve bacak kangreni riski daha fazladır. Sigara içen erkeklerde iktidarsızlık; kadınlarda ise düşük yapma, erken doğum ve düşük ağırlıklı bebek doğurma riski artar. Sigara, sık sık üst ve alt solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olur.

Mora Terapi (biorezonans) tedavisi inanılmaz! Hiçbir yan etkisi yok !

TAMAMEN ağrısız ve yan etkisi olmayan ‘biorezonans’ tedavisinde, öncelikle cep telefonu gibi elektromanyetik etkenlerden vücudun arındırılması gerekiyor. Mora cihazının giriş kupasına, içilen sigara ve tükürük içeren bir mendil yerleştiriliyor. Ellere ve başa kablolu elektrotlar bağlanıyor. Cihaz, giriş kupasından alınan nikotinli kodları ters çevrilmiş olarak kişinin bedenine iade ediyor. Dolayısıyla frekans (titreşim) ters frekansla karşılandığı için sıfırlanıyor. Tedavi sonrası, sanki hiç sigara içmemiş duygusu beliriyor.

Daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayınız

Önceki İçerikSigara merkezi sinir sistemini nasıl etkiler
Sonraki İçerikYaz Sıcakları Nefesinizi Kesmesin